SEO ( ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU)

Seo Optimizasyonu

SEO, “arama motoru optimizasyonu” veya “arama motoru optimize edici” için kullanılan bir kısaltmadır. Bir SEO ile çalışmaya başlamak önemli bir karardır. Bir SEO, sitenizi iyileştirip size zaman kazandırabileceği gibi sitenize ve itibarınıza zarar da verebilir. Elde edebileceğiniz avantajların yanı sıra sorumsuz bir SEO‘nun sitenize verebileceği zararı da araştırmayı unutmayın.

SEO’yu Basit olarak açıklamak gerekirse ,anahtar kelimenizle google’da arama yapıldığında Web sitenizin arama sonuçlarında ilk sayfa ve üst sıralarda yer alması için yapılan çalışmaların bütünüdür.

Firmamız 2010 yılından bu zamana 60′ın üzerinde farklı sektörlerin SEO Hizmetini başarılı bir şekilde sağlamıştır.

SEO Optimizasyon ve internet danışmanlığı hizmeti almak isteyen müşterilerimizin, web sitelerinin olması, mevcut web sitelerine daha öncesinde SEO çalışması yapılmamış olması gerekmektedir.

SEO Optimizasyon ve internet danışmanlığı hizmetlerimiz sadece kurumsal firmalar için geçerli olup, Nakliye, Bitkisel ve Cinsel ürün satan siteler, Oyun, Sohbet, Arkadaşlık sitelerine hizmet vermemekteyiz.
Yapılacak tüm çalışmalar her ayın 1 - 5'i arasında anlaşılır bir dilde müşterilerimize rapor halinde gönderilmektedir.

Her sektörden maksimum 3 firmayla farklı anahtar kelimelerde çalışma yapmaktayız, bu yüzden firmamıza gelen her işi kabul etmemekteyiz.

SEO Danışmanlığı sadece SEO yapmakdan ibaret değildir,aynı zamanda firmaların internet ortamındaki geleceğinede şekil verilmelidir.Sosyal medya,tanıtımlar,animasyonlu reklamlar ile firmaların çok farklı kulvarlarda bilinirliliği arttırılabilekmektedir.

Neden Yeşil Elma Bilişim Hizmetleri?

1-SEO Optimizasyon’da Başarısızlık halinde koşulsuz şartsız geri ödeme garantisi.
2-Hiç bir illegal yöntem kullanılmaması.
3-Taahüt ettiği zamanda, Taahüt ettiği işleri yapması.
4-Sözleşmeli ve faturalı çalışması.
5-Raporlama sistemi.
6-%100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışması.

SEO Optimizasyon referanslarımız için 0212 551 00 34 Telefondan veya info@yesilelma.net mail adresimizden bilgi alabilirsiniz.


SEO,SEO Optimizasyon